O mnie

janusz fizjoterapii

Nazywam się Michał Janusz i jestem fizjoterapeutą. Specjalizuje się w rehabilitacji neurologicznej i sportowej. Dlatego też na stronie pojawi się wiele tematów z tych dziedzin. Będę chciał przybliżyć Ci charakterystykę pacjenta po udarze, SM, SLA. i innych schorzeniach neurologicznych. Dowiesz się jak pracować i dbać o taką osobę by poprawić jej komfort życia.

Nie zabraknie też satyry medycznej, memów fizjoterapeutycznych, które zyskały popularność na moim fanpage.

Współpracuję z wieloma lekarzami, fizjoterapeutami, ortotykami, trenerami i psychologami przez co cenie sobie kompleksowość dzięki, której wachlarz moich możliwości staje się szerszy. Szeroko współpracuje z wieloma sklepami medycznymi oraz producentami sprzętu przez co mam dostęp do najnowszych nowinek technologicznych.

Od niedawna praktykuje wykonywanie badania USG narządu ruchu, które przydaje się szczególnie przy pracy ze sportowcami. Jest to dość mało znana metoda wśród fizjoterapeutów ze względu na koszty aparatu oraz szkoleń. O tym też będziesz mógł przeczytać na tej stronie.

Oferta

Lorem ipsum dolor sit amet elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
et dolore magna aliqua. 

Specjalizuję się w terapii tkanek miękkich, terapii manualnej, narzędziowej oraz programowaniu treningów medycznych. Doświadczenie w sporcie zdobywałem współpracując z zawodnikami rugby Budowlanych Łódź, pływakami UKS Nawa Skierniewice oraz sekcją trójboju siłowego i zawodnikami judo.

W rehabilitacji neurologicznej kładę nacisk na przywrócenie utraconej funkcji, a w dużej mierze na komfort życia codziennego stosując metody specjalne, neuromobilizacje i metody neurorozwojowe. Pracuję z ludźmi po udarze mózgu, stwardnieniu rozsianym (SM), stwardnieniu zanikowym bocznym (SLA), z niedowładami i porażeniami kończyn. Zajmuję się także kontuzjami, zmianami przeciążeniowymi, bólami kręgosłupa, a także amputacjami. Doświadczenie z tego zakresu zdobywam w oddziałach szpitalnych.

Mój cel

Celem strony jest promocja fizjoterapii i profilaktyki leczenia ruchem. Chcę, aby każdy na stronie mógł znaleźć coś dla siebie. Będą to m.in:

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Chętnie wymienię doświadczenia lub przedyskutuje problem. Zapraszam do kontaktu: kontakt@januszfizjoterapii.pl